aby bawić się na całego! Czyli Belmam i Przyjaciele

Każdy, kto choć trochę poznał mnie i moją markę Belmam, z pewnością zauważył, że kocham kreatywność. W projektach i wnętrzach szukam pomysłowych i prostych rozwiązań, które ułatwią codzienność, doskonale zorganizują dom i… najważniejsze: w dzieciach zakorzenią kreatywne podejście nie tylko do zabawy.

Do wspólnego projektu Belmam i Przyjaciele zaprosiłam polskie marki, które również tworzą akcesoria dla dzieci i przy okazji doskonale uzupełniają ofertę naszego sklepu. U przyjaciół wybrałam takie przedmioty, jakie kocham najbardziej – czyli pobudzające wyobraźnię i wielofunkcyjne. Jak zawsze postawiłam na jakość, naturalne materiały i kolory ziemi. Tylko takie dodatki idealnie pasują do naszych mebli.

Pokój dziecka to przez pierwsze lata życia prawie cały świat malucha, który tutaj śpi, odpoczywa, bawi się, uczy. Taka przestrzeń musi więc elastycznie dopasowywać się do wielu różnych funkcji, a przy tym po prostu nieść radość. Dodam do tego jeszcze jeden bardzo ważny pierwiastek – w BELMAM nic nie jest takim, jakim się wydaje! Nie podążamy utartymi szlakami, nie narzucamy ograniczeń, ponieważ fantazje dziecięce granic nie mają. Pozornie najprostsze, minimalistyczne rozwiązania i dodatki uczą kreatywności, pomysłowości i otwartej, dobrej zabawy. A my sami też doskonale się przy tym bawimy! Nie ukrywam radości, która towarzyszyła mi przy urządzaniu tego wnętrza. Nie mogło przecież być inaczej, skoro najlepszą poduszką jest olbrzymia ośmiornica, a telewizor zamiast bajki, kryje w sobie ulubione drobiazgi.

Belmama

Na zdjęciach Belmam i Przyjaciele: Mallino, Letters of Mine, Poofi, Zana by Mama, Tiny bubbles, Severalmoments, Nununu, Up!Warsaw, Babo, Dearsophie, Little Lights, Fabliek, Hokuspokus

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.