Witajcie!

Dziś przychodzę do Was z opowieścią o naszej przygodzie na targach showUP w Amsterdamie. Tak, czekałam na ten moment długi czas… Czekałam na moment, aż produkty Belmam pojawią się na rynkach zagranicznych. I w pewien sposób mi się to udało! 😉

showUP to targi, które szybko stały się znane jako najbardziej inspirujące holenderskie wydarzenie dla domu i prezentów. Koncentruje się na sklepach z artykułami domowymi i upominkami, sklepach koncepcyjnych, internetowych, domach towarowych i muzeach. To tutaj inspiracji szukają również styliści, prasa i blogerzy.

Na targi wyruszyliśmy w czteroosobowym składzie – team Karolina, Edyta i oczywiście Bela oraz nasz kierowca Rafał 😉 Tak, był stresik, nie powiem, że nie, jednak byliśmy gotowi do działania.

Stoisko rozłożyliśmy 30 sierpnia, zajęło nam to aż 5 godzin! Zadowoleni z efektu ruszyłyśmy poznać choć trochę piękny i klimatyczny Amsterdam, który od razu pokochałam z całego serca.

Targi trwały dwa dni – 1 i 2 września. To był intensywny czas – poznaliśmy wiele wspaniałych ludzi i marek, spotkaliśmy się z potencjalnymi klientami, agentami oraz osobami, z którymi współpracujemy, jak bloggerka Ezi Mezi. Nauczyłam się również wiele, wysłuchałam wielu cennych wskazówek, nad którymi aktualnie pracuję i mam nadzieję, że to co stworzę, przypadnie Wam do gustu 😉 Targi showUP w Amsterdamie to był wspaniały czas i mam nadzieję, ze przyniesie owoce!

A jak sam Amsterdam zapytacie? 😉 Jak wspomniałam, zakochałam się w nim od pierwszej chwili <3 Jestem oczarowana architekturą, klimatem każdej alejki, w której się znalazłam, roślinnością i… zamiłowaniem tamtejszych ludzi do rowerów 🙂 Na pewno tutaj kiedyś wrócę!

Belmama

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.