BELMAM & WOLA – współpraca buduje!

Wspólne projekty marki BELMAM i Przyjaciół to nie nowość. Nie od dziś wiadomo, że kocham kolory i odważne wzory. Na propozycję współpracy z marką WOLA – producentem skarpet – przystałam bez zastanowienia!

Nasze meble wspaniale zaistniały w zaaranżowanej przestrzeni sesji zdjęciowej. Intensywne kolory, ciekawe wzory to jak widzicie wulkan energii, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Produkty przykuwają uwagę, a cała sesja jest niesamowitą inspiracją, mocno działającą na kreatywność.

Współpraca nie skończyła się na wypożczeniu produktów naszej marki. WOLA do udziału w sesji zaprosiła twarz marki BELMAM – Milenkę, która jak zawsze stanęła na wysokości zadania i po mistrzowsku prezentowała stylowe produkty Przyjaciół, czyli skarpetki. Rewelacyjna zabawa i chemia między modelami kapitalnie odzwierciedliła charakter produktów marki WOLA: wielokolorowego, casualowego stylu, nowoczesności, a także wyjątkowej elegancji.

Efektem projektu są godne podziwu zdjęcia. Dla mnie, jak i dla Mimi, była to nadzwyczajna przygoda, którą zdecydowanie zapamiętamy na długo!

Belmama

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.