“Belmam to polska marka, producent mebli i dodatków z drewna i drutu.” – tak oficjalnie opisywana jest moja marka. Jednak dla mnie Izabeli, czyli po prostu Beli, to przede wszystkim miłość do rodziny, do mojego męża oraz trójki ukochanych dzieci: Mimi, Timiego i Jimiego.

Jak zostałam Belmamą? Moja przygoda zaczęła się w zakładzie męża, który produkuje części do lokomotyw. Kiedy urodziłam córeczkę Milenkę stanęło przede mna ogromne wyzwanie – urządzenie jej pokoju, miejsca, gdzie będzie spędzać większość swojego czasu, jej azylu i bezpiecznej przystani. W głowie oczywiście miałam wiele pomysłów, moja kreatywność się uaktywniła. Gdzie jednak znaleźć odzwierciedlenie mojej wizji? Przecież nie korzystałam z katalogów z gotowymi produktami, po prostu wszystko urodziło się w mojej wyobraźni. Rozwiązanie przyszło szybko – pierwsze projekty, czyli półka-chmurka i druciany kosz zrobiłam sama, bo przecież mogłam, miałam możliwości, nic nie stało mi na przeszkodzie. Dumna z osiągnięć postanowiłam podzielić się swoimi “dziełami” na Instagramie. Co się okazało… moje mebelki się spodobały, znajomi chcieli mieć dokładnie to samo w pokoikach swoich dzieci! I tak rozpoczęłam swoją przygodę z produkcją seryjną. Pomysły w mojej głowie rodzą się często z minuty na minutę, spontanicznie. Swoją pasją zaraziłam innych, pokazałam obserwującym moją działalność mamom, że dzięki miłości do drutu i drewna można zrobić wszystko i wspaniale zorganizować przestrzeń w pokoju malucha, a także rodzica, gdyż moje produkty odnajdują się nie tylko w pokoikach dziecięcych, lecz także w pokojach dorosłych osób i biurach.

Na moim Instagramie @belmam_pracownia możecie zobaczyć jak projektuję. To właśnie tam pokazuję zaaranżowane przeze mnie przestrzenie, pokoje moich dzieci, w których stale coś zmieniam i przestawiam 😉 Właśnie tam znajdziecie wiele rad i inspiracji dotyczących organizacji Waszej przestrzeni, doboru kolorystyki, czy nawet wielkości mebli. To miejsce, gdzie mogę dzielić się z Wami sobą i swoim życiem. To także miejsce, gdzie Wy dzielicie się swoim życiem ze mną, gdzie zadajecie mi pytania. Jakie najczęściej? “Bela, jak sobie radzisz z organizacją? Skąd bierze się w Tobie taka kreatywność?”. Do tej pory nie jestem w stanie w słowach ująć odpowiedzi. Wiem jednak, że możecie ją znaleźć w moim działaniu, w moich produktach, dziesiątkach pomysłów, którymi się z Wami dzielę, w moim życiu i dewizie “Miksuj i łącz – tak rodzi się kreatywność!”.

Belmama

12% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.