Nagrody

Organizer Jimi wyróżniony Nagrodą Rodziców 2017

Organizer Jimi marki Belmam otrzymał znaczące w branży dziecięcej wyróżnienie Nagrodę Rodziców 2017.

Organizer Jimi, obok organizera Mimi, to jeden z bestsellerów w sklepie belmam.pl Powstał z myślą o rozwoju i kreatywności zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jest uniwersalny: możemy go stosować w pokoiku malucha, ale również w kuchni, salonie, sypialni, korytarzu, w biurze i home office.

Jimi posiada “wykratkowaną” przestrzeń, na której można zawieszać np. plannery, zdjęcia, notatki, plany lekcji, listy TO DO, oraz trzy “kieszonki” na książki, notesy, karty, fiszki do nauki języków.

Po lewej stronie organizera w formie luźnego kolażu możemy przedstawić nastrój, koncepcję, mood board, po prawej – hierarchicznie w trzech kategoriach uporządkować materiały.

Nagroda Rodziców przyznawana jest przez portal zabawkowicz.pl w konkursie Zabawka Roku. Tytuły Zabawki Roku i Nagrody Rodziców nadają największe autorytety branży dziecięcej. Wśród jurorów są: psycholodzy, fizjoterapeuci, dziennikarze branżowi, a także znani rodzice, m.in.: Maria Rotkiel, Paweł Zawitkowski, Katarzyna Cichopek, Dorota Gardias, Katarzyna Zielińska, Beata Sadowska, Anna Dereszowska, Maja Popielarska i.in.

Jury doceniło organizer Jimi za: innowacyjność, wielofunkcyjność, a przy tym atrakcyjny i bezpieczny design.

Marka Belmam nagrodzona Znakiem Jakości KidZone 2017

W marcu 2017 roku marka Belmam została doceniona i wyróżniona Certyfikatem Znak Jakości KidZone, który potwierdza najwyższą jakość produktów skierowanych do segmentu rodzinnego, w szczególności do najmłodszych.

Celem projektu Znak Jakości KidZone jest wyróżnianie i promocja firm, dla których orientacja na rodzinę i dzieci oraz najwyższa jakość to priorytet w działalności biznesowej.

Ambasadorami KidZone, którzy docenili projekty i działania biznesowe Belmam są m.in. Kamila Szczawińska, Piotr Rubik, Paulina Sykut-Jeżyna, Piotr Będźmirowski.

Marka Belmam w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2017

Nasze nagrody: