O nas

O Belmam

Belmam to polska marka, producent mebli i dodatków z drewna i drutu.

Jednak Belmam to przede wszystkim: Izabela – przez męża i bliskich zwana Bela, a przez wesołą trójkę (Timi, Jimi i Mimi) zwana mamą.

Historia marki Belmam zaczyna się w zakładzie męża Izabeli, który produkuje części do lokomotyw. Kreatywna mama wykorzystując narzędzia męża, tworzy pierwsze projekty do pokoiku swojej córki, Mimi: półkę-chmurkę i druciany kosz. Efektami swojej pracy dzieli się na portalach społecznościowych. Okazuje się, że znajomi chcą mieć dokładnie to samo w pokoikach swoich dzieci. Belmama zaczyna działa, i to na większą skalę, bo swoje pomysły wdraża do produkcji seryjnej!

Jej podejście do tworzenia, a co za tym idzie, jej projekty wynikają z: KREATYWNOŚCI, SPONTANICZNOŚCI i ZAWZIĘTOŚCI. Te cechy Belmamy sprawiły, że jak sama mówi, zaczęła “przygarniać ludzi do siebie” i zarażać inne mamy miłością do drewna i drutu, z których można przecież zrobić wszystko, co służy organizacji przestrzeni malucha, ale też przestrzeni rodziców.

Zaczęło się bowiem od pokoików dziecięcych, jednak większość projektów, które można dziś kupić w sklepie (np. organizery, stoły-kosze, drabiny) jest do zastosowania w każdej przestrzeni!

Belmama projektuje, pokazuje i doradza. Na Instagramie Belmam można zobaczy, jak mieszka Belmama z rodziną i w jaki sposób wymyśla swoje projekty oraz ich zastosowanie. Można też z nią pogada, zapytać o aranżację własnej przestrzeni i dobór kolorystyki czy wielkości danego mebla do konkretnego wnętrza. Izabela aranżuje pokoiki dzieci swoich klientek, a one wraz z nią aranżują swoje… życie.

Tak, życie. Belmama najczęściej pytana jest bowiem o to, jak sobie radzi z organizacją oraz skąd się w niej bierze kreatywność? Odpowiedzi przychodzą nie w słowach Izabeli, a raczej w jej działaniu – na przykład w dziesiątkach pomysłów (utrwalonych na zdjęciach) na to, jak zaaranżować wnętrze z pomocą organizera i odwrotnie – jak organizer zaaranżuje nam wnętrze i życie w tym wnętrzu.

Miksuj i łącz – tak rodzi się kreatywność!