ORGANIZER – zaaranżuje i zorganizuje naszą przestrzeń

… i pracę, projekt, życie. Nie od dziś wiadomo, że dobra organizacja to podstawa. I właśnie z potrzeby poukładania natłoku codziennych spraw, a co za tym idzie chaosu wokół nas, stworzyłam organizery Belmam.

Organizery są uniwersalne – możecie je stosować w każdym wnętrzu, jak i przypisać im różne funkcje. Chcecie wiedzieć, jakie są moje ulubione rozwiązania? Otóż:

W kuchni organizer jest moją skarbnicą inspiracji i galerią frykasów. To tutaj poukładałam swoje książki kucharskie, ulubione receptury i karteczki z przepisami. Dzięki niemu zawsze wiem, gdzie znajdę rozpiskę obiadów oraz listę zakupową.

W pokoju dziecka to oczywiście galeria prac moich maluchów: Timiego i Jimiego oraz miejsce na ich ulubione bajeczki. Mimi, już starsza, wykorzystuje organizer do uporządkowania zeszytów, notesów i pomocy szkolnych. Znajduje tam również miejsce na wyeksponowanie swoich zainteresowań.

W sypialni, przy łóżku organizer idealnie odnajduje się w roli mojego pomocnika do porządkowania gazet oraz ulubionych lektur.

W biurze czy kąciku do pracy wspaniale porządkuje wszystkie drobiazgi, które musimy mieć pod ręką. Kto ma problem z gubieniem linijki? 😉 Nie martwcie się! W organizerze znajdzie ona swoje miejsce, jak również np. narzędzia krawieckie, czy większe gadżety w zależności od charakteru Waszej pracy.

To tylko moje wybrane pomysły. Organizery są tak uniwersalne, że znajdziecie do nich mnóstwo nowych zastosowań. Pewna jestem jednego –

są one kreatywną przestrzenią otwartą na nasze pasje i potrzebę zebrania w jednym miejscu wszystkiego, czego potrzebujemy do wykonywania pracy czy hobby. Mogą stać się pięknym mood boardem na dany temat. Są nie tylko praktyczne i użytkowe, ale również dekoracyjne. Puście wodze fantazji!

Belmama

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.