Pewnego razu, szukając inspiracji, natknęłam się na informację, że Coccodrillo szuka ambasadorów swojej marki. Pomyślałam, dlaczego nie? Spróbujmy! Pod wpływem chwili zgłosiłam się do konkursu. Jak miłe było moje zaskoczenie, kiedy otrzymałam pozytywną wiadomość z propozycją współpracy! I tak księżniczka BELMAM – Mimi została ambasadorką Coccodrillo i rozpoczęła się nasza przygoda z marką.

Nie mogłyśmy się doczekać przesyłki! Ciekawiło nas, jaką kolekcję będziemy promować. Okazało się, że dla Mimi przyszła piękna sukienka z kolekcji Elegant Junior Girl (http://bit.ly/2ZtDHXz), w której obie od razu się zakochałyśmy! Dodatkowo Mimi otrzymała świetną, białą kurtkę z kolekcji Always Happy (http://bit.ly/2vkq5jl) oraz akcesoria: torebkę i ozdoby do włosów (http://bit.ly/2PsLnok, kolekcja Elegant Junior Girl).

Czekała nas sesja! Postanowiłyśmy więc wykorzystać idealne do niej miejsce, czyli nasz Showroom we Wrocławiu. Mimi, jak zawodowa modelka, świetnie prezentowała się w outficie. Było jak zawsze mnóstwo śmiechu i zabawy! I pierwsze instagramowe posty za nami 😉

Kolejny etap to organizacja konkursu. Mimi już posiadała stylówkę na zbliżające się święta wielkanocne. Bardzo zależało mi na tym, byście Wy również mogli skorzystać z zakupów jeszcze przed świętami. Sprawnie więc przeprowadziliśmy zabawę, w której do wygrania były trzy bony od Coccodrillo o wartości 100 zł! Świetny prezent na „zajączka”, co nie? 😉 Laureatkami zostały użytkowniczki IG: @hanyskie_czorty, @wiolettapaprzycka oraz @kamisia.m. Jeszcze raz serdecznie Wam gratuluję!

Przyszła pora na jeszcze parę zdjęć Mimi, na które nasza ambasadorka chętnie przystała 😉

Dziękujemy Coccodrillo za ogromne zaufanie, jakim nas obdarzyliście! Mam nadzieję, że to dopiero początek przygody BELMAM&COCCODRILLO!

Belmama

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.