BELMAMA przybywa z Showroomem!

Przychodzę do Was z nowym projektem, nad którym już od dawna pracowałam. Od zawsze marzyłam o miejscu, które wyrażałoby moją kreatywność, gdzie wraz z przyjaciółmi mogłabym tworzyć niesamowite aranżacje. Miejscu, w którym do woli będę mogła coś zmieniać i przestawiać – wiecie przecież, że to uwielbiam 😉 I stało się! Na mapie Wrocławia powstało nowe miejscem – Showroom Belmam!

Oferta showroomu skierowana jest do mam i dzieci, architektów, stylistów magazynów wnętrzarskich i modowych, klientów biznesowych, którzy szukają interesującego planu zdjęciowego czy dystrybucji swoich produktów. Właśnie tutaj będziecie mogli zobaczyć nawet te najodważniejsze trendy przełożone na przestrzeń wnętrz dziecięcych.

Poza stałą ofertą naszych mebli i akcesoriów z drewna i drutu, będziecie mogli zobaczyć projekty polskich i zagranicznych marek, wcześniej niedostępnych w Polsce, z którymi udało mi się nawiązać współpracę.

ARANŻACJE, które powstaną w showroomie, będą tworzone przez współpracujących architektów wnętrz. Zaprzyjaźnione marki również będą miały wpływ na taką ekspozycję własnych produktów, która podkreśla ich urodę czy funkcję.

UWAGA NA TŁO! Wszystkie meble, dodatki, zabawki do pokoików dziecięcych eksponowane będą na interesujących tłach: ścianach w modnych kolorach, panelach, lustrach o ciekawym kształcie, kontrastowych tapetach. To także punkt wyjścia do sesji zdjęciowych: modowych i wnętrzarskich.

SHOWROOM OFERUJE: sesje zdjęciowe modowe i wnętrzarskie, przestrzeń do spotkań z klientem, próbniki i aranżacje, przestrzeń i zaplecze do organizacji warsztatów i eventów, organizację baby shower, spotkania biznesowe, meble na zamówienie, projektowanie pokoików dla dzieci.

Otwarcie Showroomu już wkrótce! Mam nadzieję, że wówczas uda mi się z Wami spotkać i wymienić doświadczeniami 😉

Belmama

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.