Kolekcja SHIFT na festiwalu designu Gdynia Design Days 2017

Nowy rok szkolny to nowe pomysły Belmamy. Już wkrótce w mojej ofercie pojawi się nowa kolekcja mebli do przestrzeni dziecięcych. Przedpremierowo zaprezentowaliśmy ją podczas letniego festiwalu designu Gdynia Design Days 2017, gdzie cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i dorosłych, za co serdecznie dziękuję! Oto, co we wrześniu pojawi się w sklepie internetowym belmam.pl

“Lekkie choć z metalu, jak zabawki ale praktyczne i spełniające swoją codzienną ważną rolę” – właśnie to chciałam osiągnąć przy tworzeniu nowości, wśród których znajdziecie: półki na książki, szafki i organizery.

Nowa kolekcja to nowa propozycja kolorystyczna: matowe odcienie fioletu, oliwkowego i niebieskiego, które mam nadzieję przypadną Wam do gustu.

Pokoiki małych, jak i większych dzieci będziecie mogli ożywić nową odsłoną produktów, dostępnych w interesujących wersjach kolorystycznych. Bestsellerowe, dobrze znane już organizery Jimi pojawią się w matowych kolorach, do których będziecie mogli dobierać zupełnie nowe wzory mebli od Belmamy.

Półki na książki i akcesoria szkolne dostępne będą w kilku wzorach i materiałach: metalowe oraz łączące metal i drewno. Zaprojektowałam je tak, by pomagać dziecku w porządkowaniu zeszytów, podręczników, układaniu „na widoku” tego, co ważne.

Szafki, podobnie jak półki, mogą pełnić rolę pomocników przy biurku, łóżku czy być samodzielnym elementem aranżacji. Pozwalają układać teczki, notatki zeszyty za specjalną drucianą poprzeczką – dzięki czemu uczeń może segregować swoje materiały, dzielić przedmioty na rzeczy „szkolne” i te do zabawy, by zawsze wiedzieć, co ma pod ręką. Szafki dostępne będą w matowych odcieniach charakterystycznych dla tej kolekcji oraz dwóch wykończeniach: całość w metalu lub metal i drewno.

Biurko dostępne będzie w dwóch rozmiarach: dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat oraz od 6 do 11 lat. Posiada ono dwa blaty: roboczy z naturalnego drewna oraz niższy blat metalowy do organizowania akcesoriów. Do biurka będziecie mogli dokupić wygodne krzesełko.

Mam nadzieję, że nasze nowe produkty spełnią Wasze oczekiwania. Wszystkie nowości łączy jedno – możliwość kreatywnej organizacji – zarówno przestrzeni, jak i każdego dnia w życiu ucznia i całej rodziny!

Belmama

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.