SHIFT – nowa kolekcja mebli i dodatków Belmam

Zapraszam Cię do stworzenia domu, który najlepiej wyrazi Ciebie i bliskich oraz z łatwością będzie dostosowywał się do zmian w Waszym życiu!

Bardzi miło mi przedstawić Wam naszą nową kolekcję SHIFT. Nowe produkty to wielofunkcyjne meble: regały, półkowy organizer, stolik, drabina, rozkładany wieszak na ubrania i półki ścienne, które oferują praktyczne funkcje i umożliwiają pomysłową organizację. Ponadto, możecie budować z nich indywidualne systemy – poprzez wiele możliwości aranżacyjnych oraz dobieranie dodatkowych akcesoriów: koszy, klipsów, czy haczyków.

Moją propozycją, która najlepiej oddaje elastyczne podejście do aranżacji przestrzeni i potrzebę jej częstego modyfikowania – tak jak to u mnie często bywa, są Regały z mobilnym boksem SHIFT #2 i SHIFT #1, które można ustawiać na dwa sposoby: eksponując bądź ukrywając zawartość. I tak na przykład przy otwartym froncie drewnianego boksu możecie tworzyć galerie z książek, magazynów i drobiazgów, by mieć na oku to co piękne, ważne. Z drugiej strony boks możecie z łatwością przemienić w skrzynię (dostępną od góry) i ukryć drobiazgi w jej głębokim wnętrzu.

W naszym wspólnym świecie każdy sposób na aranżację przestrzeni jest dobry – bo wyraża styl życia Twojej rodziny oraz pomaga kreatywnie zorganizować wszystko, czego potrzebujecie na co dzień. Dlatego miksujcie i łączcie z przyjemnością!

Belmama

 

10% zniżki na pierwsze zakupy*

Dołącz do naszego newslettera, śledź promocje i nowości!

* Kod rabatowy obowiązuje przy zamówieniu na kwotę min. 100zł. Nie obejmuje produktów przecenionych.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.